en de fr es it ru pl sk cz hu at ua ro li in pt nl se dk gr il cn be ch tr
topdestination.ro
Cazare în Europa şi în lume   |   Rezervare (Log on)
Lumea > Austria > Kasten bei Böheimkirchen > Pedro's
Pedro's 4*

Pedro's, Dörfl 19, Kasten bei Böheimkirchen

3072 Kasten bei Böheimkirchen Austria

Hartă             Trimiteţi acest hotel:

Album foto

Apăsaţi pe fotografie şi vizitaţi toate fotografiile accesibile Pedro's.

Tipul de cazare

Hotel

Dotarea hotelului

WiFi disponibil în toate zonele, pescuit, drumeţii, restaurant, bar, saună, grădină, terasă, camere pentru nefumători, camere de familie.

Carduri de credit acceptate

Maestro, Bankcard, Visa, Euro/Mastercard, EC-Card.

Sosire

de la 17:00 până la 21:30

Plecare

de la 07:30 până la 10:00

Camere

Tipul de camerăNumărul max. de persoane Preţ
Cameră cu două paturi
duş, articole de toaletă gratuite, toaletă, cadă sau duş, TV, telefon, TV prin satelit, minibar, balcon
Cameră dublă standard
Această cameră oferă TV prin satelit și baie privată cu duș sau cadă și articole de toaletă. Unele unități de cazare au balcon cu vedere la munte sau la parc.
2       Dacă introduceţi data şi dacă daţi să vă găsească accesibilitatea,
for fi afişate şi preţurile hotelurilor din perioada respectivă!
Apartament
birou, zonă de relaxare, încălzire, dressing, mochetă, cameră(e) comunicantă(e) disponibilă(e), canapea, dulap, antialergică, produse de curățenie, duş, cadă, uscător de păr, articole de toaletă gratuite, toaletă, toaletă suplimentară, baie suplimentară, telefon, TV prin satelit, TV LCD/cu plasmă /cu ecran plat, minibar, serviciu de trezire, vedere la grădină, vedere la munte,
Suită cu 2 dormitoare
Această suită are TV prin satelit, o zonă de relaxare şi o canapea.
4       Dacă introduceţi data şi dacă daţi să vă găsească accesibilitatea,
for fi afişate şi preţurile hotelurilor din perioada respectivă!

convertor de bani

O scurtă descriere

Hotel Pedro’s se află la poalele frumoase ale munților Alpi și la numai 10 minute de mers cu mașina de orașul Sankt Pölten. Hotelul este cunoscut de peste 20 de ani pentru serviciile sale individuale și ambianța austro-mediteraneană deosebită.

Hotelul Pedro’s oferă o atmosferă plăcută, într-un palat fermecător renovat, oamenilor de afaceri, oaspeților care doresc să se relaxeze și gurmanzilor. Vă așteaptă ore de relaxare într-o locație centrală, camere confortabile și intime, restaurantul premiat al Hotelului Pedro's, un bar cu șemineu, precum și lounge-ul Sweet. Oaspeții se pot bucura de o liniște desăvârșită, în mijlocul unui parc de 30.000 m² din regiunea forestieră muntoasă Wienerwald, situată între orașele Viena și Sankt Pölten.

Comentariul

Vă rugăm să rețineți că în zilele de duminică nu se oferă micul dejun.

Condiţii de anulare

Protecţia datelor personale   Vezi informaţii despre carduri de credit

- - - - - - - - - -

Schimbă data Pedro's****